Zajęcia


Stegny


Zespół Szkół Integracyjnych
na ulicy św. Bonifacego 10, Stegny. Warszawa.


Zajęcia w poniedziałki odbywają się w małej salce 
gimnastycznej 
na parterze.

Po wejściu do budynku szkoły należy skręcić w prawo.
Dokładne informacje można uzyskać na portierni.

Dojazd: 

Do przystanku "Stegny" można dojechać liniami:
108 148 185 187 189 501 
Dojaz można sprawdzić na stronie ZTM Warszawa

 

tel. Swami Jayadevi Mata  /Asia/: 0048 509201561 


 

Co zabrać na zajęcia:

Wygodny strój do ćwiczeń (dres lub inny) nie krępujący ruchów i umożliwiający swobodne oddychanie.
Matę do ćwiczeń (w przypadku jej nieposiadania są na miejscu)

Zajęcia są płatne na miejscu gotówką.

szkola stegny

 


Dni i godziny zajęć | Prowadzą certyfikowani nauczyciele jogi wg Systemu Joga w Życiu Codziennym: Swami Jayadevi Mata  /Joanna Bierska/ lub w zastępstwie: Mateusz Gajewski i Nina Jackowska  | aktualizacja 15/09/2021 r.

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela

Joga klasyczna z elementami jogi dla kręgosłupa 

19.30 - 21.00 

Swami Jayadevi Mata /Asia/


Joga klasyczna z elementami jogi dla kręgosłupa 

19.00 - 20.30     

Mateusz 

/ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA/

 -  -
               
 

Opis zajęć:

Zajęcia w poniedziałki i czwartki to klasyczna joga, oparta na starożytnej wiedzy pochodzącej z samego źródła od himalajskich Joginów. Bazą każdych zajęć jest system ASAN /ćwiczeń fizycznych/, PRANAJAM / ćwiczeń oddechowych/, RELAKSACJI dostosowany do potrzeb człowieka z zachodu.

Praktyka jest prowadzona tak aby miała formę świadomej aktywnej medytacji, jest treningiem uważności i koncentracji, które uwalniają nasz umysł z niepotrzebnych myśli, stresu i niepokoju. Dzięki temu zmienia się jakość naszego życia, otwieramy się na doświadczanie większego spokoju i szczęścia oraz stajemy się zdrowsi fizycznie.

"Joga w życiu codziennym" jest dobra dla ludzi w każdym wieku i dowolnej fizycznej kondycji, zarówno dla początkujących jak i dla tych, którzy chcą pogłębić swoją praktykę jogi.

 
CENNIK
 Ilość zajęć w karnecieCena pojedynczego zajęcia w KarnecieCena karnetu
wejście jednorazowe  40 zł 40 zł
 4 zajęcia do wykorzystania w ciągu 4 tygodni  32,50 zł  130 zł 
 4 zajęcia do wykorzystania w ciągu 5 tygodni  35 zł   140 zł

 8 zajęć do wykorzystania w ciągu 4 tygodni

 

 25 zł /nieaktywny/

200 zł /nieaktywny/

 8 zajęć do wykorzystania w ciągu 5 tygodni

  26,25 zł /nieaktywny/  210 zł /nieaktywny/

Uczęszczając na zajęcia jogi wg Systemu Joga w Życiu Codziennym wspierasz nastepujące projekty :)

WIĘCEJ INFORMACJI O PROJEKTACH: https://www.omashram.com/projects

Nasi nauczyciele:

SWAMI JAYADEVI MATA   /JOANNA BIERSKA/

           
    

Praktykuję jogę od 1998 roku, wtedy też spotkałam po raz pierwszy swojego Mistrza Vishwaguru Paramhans Swami Maheshwaranandę, znanego na świecie autora systemu "Yoga in Daily Life" /Joga w Życiu Codziennym/. Zaczęłam regularnie uczęszczać na Międzynarodowe Seminaria Jogi prowadzone przez samego Mistrza oraz innych nauczycieli, fizjoterapeutów i rehabilitantów, które odbywały się w Indiach, Czechach, Austrii, na Węgrzech i na Słowacji.

W 2001 roku zdałam egzamin nauczycielski i otrzymałam Międzynarodowy Certyfikat uprawniający do prowadzenia zajęć jogi w tym systemie.

Na początku uczyłam jogi studentów na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie a po przeprowadzeniu się do Warszawy  zaczęłam prowadzić zajęcia w różnych centrach jogi / m.in. w Joga Klubie, obecnie również w Samadhi Joga i Centrum Joga /, salonach piękności, firmach / m.in. dla pracowników Ikea, Alior Banku /, klubach, jak również dla chorych na stwardnienie rozsiane.

W lipcu 2021 r. przyjęłam sannyas dikshę /inicjacja do starożytnego zakonu swamich/ i zostałam mniszką. Podczas tej tradycyjnej wedyjskiej świętej ceremonii ognia, która odbyła się w pięknej yagya shali w Mahaprabhu Dip Ashramie w Strilkach /Czechy/ otrzymałam tytuł i imię Swami Jayadevi Mata Puri, spełniając od dawna żywione pragnienie pełnego oddania się życiu duchowemu, którego esencją jest Seva / Karma joga - joga bezinteresownego działania/ dla swojej Linii Mistrzów i całego świata. Była to pierwsza tego typu inicjacja w Europie.

Joga jest dla mnie otwieraniem serca na bezwarunkową miłość, to świadomość i mądrość, które można poszerzać całe życie, więc nadal kształcę się, praktykuję i uczęszczam na seminaria Jogi odbywające się głównie w Europie, ale również i w Indiach.

W 2013 roku wraz z przyjaciółmi i uczniami Vishwagurujiego założyliśmy Stowarzyszenie Joga w Życiu Codziennym, poprzez które, między innymi, zapraszani są do Polski nauczyciele jogi z całego świata oraz organizowane są warsztaty, seminaria i satsangi.

MATEUSZ GAJEWSKI

Jogę praktykuję od 2007 zgodnie z systemem „Joga w Życiu Codziennym” , którego Autorem jest Mistrz jogi Vishwaguru Paramhans Swami Maheshwaramanda.

Od początku swojej przygody z jogą uczęszcza na Międzynarodowe Seminaria Jogi  prowadzone przez swojego Mistrza oraz innych nauczycieli, fizjoterapeutów i rehabilitantów. W 2013, prowadzony przez nauczycielke jogi w Warszawie Joannę Bierską, zdał egzamin nauczycielski i otrzymał Międzynarodowy Certyfikat uprawniający do prowadzenia zajęć jogi w tym systemie.

Specjalizuje się w jodze dla kręgosłupa. Od wielu lat zgłębia wiedzę związaną z filozofią jogi która chętnie się dzieli. Współuczestniczy w organizacji warsztatów i wykładów z nauczycielami jogi z całego świata.

Możliwość indywidualnych zajęć jogi z nauczycielem: 

Mateusz: 0048 601338707 

Swami Jayadevi Mata  /Asia/: 0048 509201561 


Uwaga !!! Średnio co dwa tygodnie organizujemy Satsang /spotkanie, na którym medytujemy, śpiewamy Kirtany, Bhajany i Arati, słuchamy wykładów naszego Mistrza Paramhans Swamiego Maheshwaranandy lub czytamy literaturę związaną z duchowością i rozmawiamy na tematy rozwoju duchowego./ Jeśli chcesz dołączyć zadzwoń pod numer 0048 509 201 561 żeby dowiedzieć się kiedy i gdzie odbywa się najbliższy Satsang.

Jeżeli chcesz być informowany o odbywających się warsztatach i seminariach "Jogi w życiu codziennym" zapisz się do newslettera (formularz poniżej).