Warsztaty i seminaria

WYJAZD Z JOGĄ

Serdecznie zapraszamy na czterodniowy warsztat

 

JOGA - odkryj w sobie wewnętrzne piękno

wg systemu Joga w Życiu Codziennym

23 – 27 marca 2022 /środa - niedziela/

 

Codziennie 2 sesje asan (ćwiczeń fizycznych) m.in. jogi dla kręgosłupa, jogi klasycznej i pranajamy (ćwiczeń oddechowych) plus trzecie zajęcia relaksacji (joganidry) lub medytacji oraz dla chętnych filozofia jogi, starożytna mądrość jogi m.in. wiedza o czakrach (centrach energetycznych), nada joga (joga dźwięku) - śpiewanie mantr, kirtan itp. 

Główne cele „Jogi w życiu codziennym” to zdrowie fizyczne, zdrowie psychiczne, zdrowie społeczne, zdrowie duchowe - samorealizacja czyli zjednoczenie indywidualnej świadomości z Kosmiczną Świadomością ...  i tym wszystkim głównie będziemy się zajmować na tym wyjeździe…oraz SATYAM SHIVAM SUNDARAM / Twoje prawdziwe Ja jest piękne / :)

    

Prowadzi Swami Jayadevi Mata /Joanna Bierska/mniszka i nauczycielka jogi w systemie Joga w Życiu Codziennym z wieloletnim doświadczeniem i praktyką.

 Mała kameralna grupa: max 14 osób. Cały teren ośrodka do naszej dyspozycji. Zapraszamy wszystkich miłośników jogi, również osoby początkujące (dorosłe) :)

 

WYŻYWIENIE: zdrowe, lekkie wegańskie posiłki sprzyjające praktyce jogi, 3 posiłki dziennie, śniadanie, obiad, kolacja.

MIEJSCE: POZA SCHEMATEM

Poza Schematem to inspirująca, otwarta przestrzeń – tradycyjny a jednocześnie nowoczesny 100-letni drewniany, cudowny dom /przeniesiony z Podlasia/, znajdujący się 40 km od centrum Warszawy z ciszą natury dookoła, tworzony przez gospodarzy z pasją i miłością. Trzy kondygnacje wyłącznie dla nas: pierwsza to przeszklona sala warsztatowa z ogrzewaną podłogą, kominkiem, widokiem na staw i las oraz sypialnia dla 3 osób, druga to wspólna przestrzeń z kanapami i kominkiem, wraz z kuchnią i dużym stołem do wspólnych posiłków i rozmów oraz trzecia to strych, na którym mieści się wspólna, piękna sypialnia z wydzielonymi do spania przestrzeniami dla  3/4/5 osób /,  do dyspozycji mamy też kilka łazienek z 6 toaletami, 6 umywalkami i 4 prysznicami. Wokół domu - swoboda łąk i pól, nieskazitelność wód, energia lasu, dzikie i spokojne miejsce, który sprawia, że z łatwością można poczuć jedność ze swoją prawdziwą naturą.

Adres: Poza Schematem, 05-190 Nuna, Polska 

https://www.facebook.com/pozaschematem-102748318548620
https://www.instagram.com/poza.schematem/ 

 

  

          

       

PROGRAM:

Środa: DZIEŃ PRZYJAZDUPrzyjazd i zakwaterowanie możliwe od godz. 16. Postaraj się przyjechać na czas!
18.00 - kolacja
19.00 - Po kolacji spotkanie organizacyjno-integracyjne oraz wieczorne zajęcia jogi plus głęboka antystresowa technika relaksacyjna – Joga Nidra /skanowanie ciała/

Czwartek

8.00 - joga zdrowy kręgosłup, ćwiczenia oddechowe pranajama
9.15 - śniadanie
11.30 - joga klasyczna asany, ćwiczenia oddechowe pranajama
13.30 - obiad
Przerwa
16.30 – śpiewanie lub słuchanie Mantr, Kirtan i Bhajan ( m.in. z bębnem :)),
filozofia jogi itp. (dla chętnych)
18.00 - kolacja
19.30 - Medytacja

Piątek

8.00 - joga zdrowy kręgosłup, ćwiczenia oddechowe pranajama
9.15 - śniadanie
11.30 - joga klasyczna asany, ćwiczenia oddechowe pranajama
13.30 - obiad
Przerwa
16.30 - śpiewanie lub słuchanie Mantr, Kirtan i Bhajan ( m.in. z bębnem :)), filozofia jogi itp. (dla chętnych)
18.00 - kolacja
19.30 - głęboka antystresowa technika relaksacyjna – Joga Nidra /oczyszczająca podświadomość/

Sobota

8.00 - joga zdrowy kręgosłup, ćwiczenia oddechowe pranajama
9.15 - śniadanie
11.30 - joga klasyczna asany, ćwiczenia oddechowe pranajama
13.30 - obiad
Przerwa:
16.30 - śpiewanie lub słuchanie Mantr, Kirtan i Bhajan ( m.in. z bębnem :)), filozofia jogi itp. (dla chętnych)
18.00 - kolacja
19.30 -  Medytacja

Niedziela, DZIEŃ WYJAZDU

8.00-  joga zdrowy kręgosłup, ćwiczenia oddechowe, pranajama
9.15 - śniadanie
11.30 - joga klasyczna asany, ćwiczenia oddechowe, pranajama
13.00 - obiad
............................................................................................................................................

KOSZT WYJAZDU:

1270 zł za osobę w cenę wliczone są wszystkie zajęcia, posiłki i noclegi /potwierdzeniem rezerwacji jest wpłacenie zaliczki 200 zł osobiście lub na konto/

............................................................................................................................................

ZGŁOSZENIA:

Z oczywistych względów na wyjazd zapraszamy osoby tylko w pełni zdrowe, z dobrym samopoczuciem itp.

Zgłoszenia przyjmujemy chronologicznie, potwierdzeniem rezerwacji jest wpłacenie zaliczki.
Tel.: 509 201 561 (jeśli nie odbieram proszę wysłać wiadomość na WhatsApp lub Messenger )
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Ilość miejsc ograniczona, dlatego o udziale w wyjeździe będzie decydować kolejność zapisów !

.....................................................................................................................................................................

    

DODATKOWO NALEŻY ZABRAĆ:

* Przybory toaletowe. Ręczniki są na miejscu. 
*  Matę do ćwiczeń /w przypadku nie posiadania, będą również dostępne na miejscu/.
*  Koc /lub szal/ -  przydają się w czasie medytacji, /w przypadku nie posiadania, będą również dostępne na miejscu/.
 Można zabrać poduszkę do medytacji lub skorzystać ze zwykłych poduszek, które są na miejscu.

    

 

  WIĘCEJ O NAUCZYCIELU: 

  Swami Jayadevi Mata /Joanna Bierska/

  Na Facebooku:  https://www.facebook.com/joannajayadevi.bierska/ 

 Praktykuję jogę od 1998 roku, wtedy też spotkałam po raz  pierwszy swojego Mistrza Vishwaguru Paramhans Swami Maheshwaranandę, znanego na świecie autora   systemu „Yoga in Daily Life” /Joga w Życiu Codziennym/. Zaczęłam regularnie uczęszczać na Międzynarodowe Seminaria Jogi prowadzone przez samego Mistrza oraz innych nauczycieli, fizjoterapeutów i rehabilitantów, które odbywały się w Indiach, Czechach, Austrii, na Węgrzech i na Słowacji.

W 2001 roku zdałam egzamin nauczycielski i otrzymałam Międzynarodowy Certyfikat uprawniający do prowadzenia zajęć jogi w tym systemie.

Na początku uczyłam jogi studentów na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie a po przeprowadzeniu się do Warszawy wraz z innym nauczycielami, otworzyliśmy i przez dwa lata prowadziliśmy Centrum Jogi w Życiu Codziennym, następnie zaczęłam prowadzić zajęcia w różnych centrach jogi / m.in. Joga Klub a obecnie również w Samadhi Joga i Centrum Joga /, salonach piękności, firmach / m.in. Ikea, Alior Bank /, klubach, jak również dla chorych na stwardnienie rozsiane.

W lipcu 2021 r. przyjęłam sannyas dikshę /inicjacja do starożytnego zakonu swamich/ i zostałam mniszką. Podczas tej tradycyjnej wedyjskiej świętej ceremonii ognia, która odbyła się w pięknej yagya shali w Mahaprabhu Dip Ashramie w Strilkach /Czechy/ otrzymałam tytuł i imię Swami Jayadevi Mata Puri, spełniając od dawna żywione pragnienie pełnego poświęcenia się prowadzeniu życia duchowego i życia pełnego radości w służeniu swojej Linii Mistrzów i całemu światu. Była to pierwsza tego typu inicjacja w Europie.

Joga jest dla mnie otwieraniem serca na bezwarunkową miłość, to świadomość i mądrość, które można poszerzać całe życie, więc nadal kształcę się, praktykuję i uczęszczam na seminaria Jogi odbywające się głównie w Europie, ale również i w Indiach. W 2013 roku wraz z przyjaciółmi założyłam Stowarzyszenie Joga w Życiu codziennym, poprzez które między innymi zapraszani są do Polski nauczyciele jogi z całego świata oraz organizowane są warsztaty i seminaria.

 

        


 Zapraszamy i czekamy

      na Was! :)